Oferta

Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne – Warszawa

Prawidłowe działanie instalacji elektrycznej ma znaczenie nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także poprawnego działania urządzeń podłączonych do sieci. Regularnie przeprowadzane prace remontowe oraz przebudowa przestarzałej instalacji pozwalają zachować ją w dobrym stanie i zapobiegają powstawaniu spięć na linii wysokiego i niskiego napięcia. Profesjonalnie wykonane pomiary elektryczne umożliwiają zdiagnozowanie złego przepływu prądu przez instalację, dlatego warto regularnie przeprowadzać oględziny całej sieci elektrycznej w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą sieci energetycznej na terenie miasta Warszawa, obejmując swoją działalnością również całe województwo mazowieckie.

Kiedy wykonać pomiary elektryczne?

Pomiary elektryczne w Warszawie warto przeprowadzać cyklicznie także w nowym budownictwie – doskonałą okazją do tego są remonty, podczas których decydujemy się na odświeżenie domu czy mieszkania. Wykonanie pomiarów elektrycznych w tym czasie gwarantuje zwiększenie żywotności sieci energetycznej, a także nie prowadzi do kolejnych prac remontowo-budowlanych w momencie, gdy są one świeżo zakończone.

Pomiary elektryczne – oferta

Jak wygląda wykonanie pomiaru elektrycznego? Pierwszym etapem prac są oględziny stanu przewodów oraz sprawdzenie napięcia w wybranych fragmentach instalacji. Pomiary elektryczne pozwalają wykluczyć poważniejsze usterki oraz zdiagnozować stan techniczny przewodów, co w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością przeprowadzenia modernizacji instalacji elektrycznej.

Pomiary elektryczne wykonuje się przed oddaniem budynku do eksploatacji oraz po przeprowadzeniu nawet drobnych prac modernizatorskich. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem wyróżniającym się dużą dokładnością, a po diagnostyce instalacji sporządzamy szczegółowy protokół dotyczący wykonanego zlecenia. Pomiary elektryczne wykonujemy również na życzenie klienta, jeżeli zauważył nieprawidłowości w działaniu instalacji lub budynek był narażony na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak silny wiatr, podtopienia czy pożar.

Swoją ofertę kierujemy do klientów prywatnych, zarządców budynków oraz firm, które chcą mieć pewność, że instalacja elektryczna działa prawidłowo i nie wymaga remontu.

Najlepsze ceny

Naprawy i konserwacje

Profesjonalizm

INSTALACJE ELEKTRYCZNE PRZEMYSŁOWE