O nas

O nas

W dzisiejszych czasach, gdzie wszystkie urządzenia podłączone są do sieci energetycznej, duże znaczenie mają firmy elektryczne świadczące szeroki zakres usług związanych z obsługą instalacji. Doświadczony elektryk to fachowiec, który ma praktyczną wiedzę pozwalającą mu na precyzyjne zdiagnozowanie problemu oraz jego sprawne usunięcie. Technologia z zakresu dostawy elektryki wciąż idzie do przodu, dlatego firmy elektryczne i ich pracownicy wciąż muszą podnosić swoje kwalifikacje, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdy nasz elektryk specjalizuje się w naprawie i montażu nowoczesnych instalacji, ale także ma doświadczenie w pracy ze starszymi systemami dostawy prądu.  Dzięki temu możemy oferować fachowe instalatorstwo elektryczne w obiektach niezależnie od wymagań i ograniczeń technicznych.

Instalacje elektryczne przemysłowe – Warszawa

W zakładach przemysłowych i produkcyjnych ważne jest odpowiednie zaprojektowanie instalacji, która poradzi sobie z dużym obciążeniem energetycznym. Przemysłowe instalacje elektryczne wymagają regularnego serwisowania i modernizacji, aby zredukować ryzyko uszkodzenia maszyn. Nasz elektryk wykona wszystkie wymagane prace na sieci wysokiego napięcia, dobierając do tego najlepsze metody techniczne. Instalacje elektryczne przemysłowe muszą zapewniać stabilną dostawę prądu, aby nie zakłócać pracy zakładu, dlatego w zakres naszej oferty wchodzi szeroki zakres usług, takich jak:

Elektryk zajmie się również doradztwem z zakresu optymalizacji poboru energii w zakładach, dzięki czemu przemysłowe instalacje elektryczne będzie można rozbudować tak, aby zwiększyć ich wydajność. Regularna konserwacja i modernizacja systemu jest gwarancją bezpieczeństwa dla pracowników oraz stwarza właściwe warunki dla pracy maszyn przemysłowych bez narażania ich na usterkę.

Firmy elektryczne, instalatorstwo elektryczne – nasza oferta

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wykonujemy nie tylko instalacje elektryczne przemysłowe, ale także projektujemy systemy energetyczne w domach prywatnych. Nasz elektryk ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz urządzenia, dzięki którym w łatwy sposób może zdiagnozować usterkę zaburzającą pracę całego systemu. Inne firmy elektryczne specjalizują się w konkretnej dziedzinie usług, natomiast my swoją działalność prowadzimy na wielu obszarach dzięki zespołowi doświadczonych fachowców. Nasz elektryk zajmuje się między innymi:

  • montażem i wymianą instalacji w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
  • serwisem instalacji elektrycznej,
  • Instalacją oświetlenia,
  • podłączaniem sprzętów domowych i maszyn przemysłowych,
  • projektowaniem i montowaniem instalacji zabezpieczeń,
  • dokonywaniem pomiarów elektrycznych,
  • naprawą usterek,
  • zabezpieczaniem instalacji przed przeciążeniem,
  • przeprowadzaniem okresowych przeglądów instalacji elektrycznej.

Nasza siedziba znajduje się na terenie miasta Warszawa, jednak swoją działalnością obejmujemy całe województwo mazowieckie. Zapraszamy do współpracy.